PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. Technicznych / Technolog Eksploatacji

Kto szuka:

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Technicznych / Technolog Eksploatacji

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lotnicze lub średnie poparte kilkuletnią praktyką na stanowisku mechanika lotniczego, preferowana specjalizacja elektryk lub awionik
  • Znajomość przepisów PART 145
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość aplikacji MS Office
  • Dyspozycyjność
Mile widziane:
  • Doświadczenia w środowisku obsługowym samolotów B737, B767, ERJ170/190, A320
  • Znajomość informatycznych systemów wspierających obsługę techniczną samolotów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zadania:
  • Opracowywanie i aktualizacja kart zadaniowych zawierających wszystkie niezbędne dane obsługowe i planistyczne
  • Analiza zamówień pod kątem możliwości ich realizacji z wyszczególnieniem niezbędnych zasobów i zaplecza technicznego
  • Przygotowanie harmonogramów dla wykonywanych przeglądów samolotów
  • Zapewnienie wsparcia inżynierskiego dla obszarów wykonawczych przy określaniu metod usuwania niesprawności samolotów i ich komponentów, w tym uszkodzeń wykraczających poza limity określone w dostępnej dokumentacji
  • Kontakt z producentami samolotów i sprzętu lotniczego

Firma oferuje:

Dołączając do nas, możesz liczyć na:
  • Budowanie swojego doświadczenia w ciekawej branży
  • Kompleksowe projekty w złożonej organizacji
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym preferencyjne bilety lotnicze

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-21

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny