PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik / Pracownica ds. bezpieczeństwa pracy i organizacji

Kto szuka:

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Pracownik / Pracownica ds. bezpieczeństwa pracy i organizacji

Numer referencyjny:

umowa zlecenie

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Realizacja zadań w zakresie BHP;
  • Administracja i koordynacja szkoleń BHP;
  • Mapowanie wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych;
  • Tworzenie prezentacji i statystyk BHP;
  • Proaktywna współpraca z działami firmy, instytucjami zewnętrznymi i organami nadzoru prewencja w zakresie bezpieczeństwa i profilaktyki zdrowia;
  • Rozwijanie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród współpracowników;
  • Udział w projektach ogólnofirmowych;
  • Wykonywanie innych zadań zleconych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kogo szukamy?
  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe BHP lub jesteś w trakcie zdobywania uprawnień;
  • Wyróżnia Cię umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność;
  • Jesteś otwarta/y na udział w projektach organizacji pracy w przedsiębiorstwie;
  • komunikujesz się w języku angielskim na poziomie min. średniozaawansowanym B2 -mile widziane.

Firma oferuje:

Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin:
  • premię za progresję;
  • udział w wynikach i akcjonariat;
  • fundusz mieszkaniowy;
  • dofinansowanie do termomodernizacji;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • prywatna opieka medyczna;
  • eTutor - platforma do nauki języków obcych;
  • kafeteria benefitów MyBenefit;
  • rabat na zakupy;
  • telefon służbowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-10

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

branże: Konsulting