PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik introligatorni - praca od zaraz!

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik introligatorni - praca od zaraz!

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, zatrudnimy pracowników na stanowisko: Pracownik introligatorni

Miejsce pracy: Nowy Konik/k. Warszawy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• kontrola wizualna wyprodukowanych opakowań pod kątem zgodności ze specyfikacją i parametrami jakościowymi oraz w oparciu o założone wskaźniki produktywności
• pakowanie wyprodukowanych opakowań w kartony zbiorcze i przygotowanie do wysyłki zgodnie ze specyfikacją

CZEGO OCZEKUJEMY?

• dokładności, samodzielności oraz zaangażowania w realizację powierzonych zadań
• gotowości do pracy na 3 zmiany

CO OFERUJEMY?

• umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
• program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy
• system premiowy uzależniony od wyników pracy
• ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
• ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł