PracaOferty pracy Warszawa › Operator wózka widłowego - Magazynier

Kto szuka:

P.P.H. METPOL

Stanowisko:

Operator wózka widłowego - Magazynier

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • kontrola i transport wewnętrzny towarów w magazynie, obsługa wózka widłowego
  • załadunek i rozładunek towarów, kontrola jakościowa i ilościowa towarów
  • kompletacja wysyłek zgodnie ze specyfikacją zamówień
  • bieżąca kontrola jakości

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego
  • doświadczenie w załadunku wyrobów stalowych o dużych gabarytach
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność, dyspozycyjność
  • otwartość na zmiany i chęć doskonalenia się

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę dla czołowej firmy w segmencie rynku
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia, zależne od wyników i doświadczenia
  • możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń
  • szkolenie techniczne i produktowe
  • szkolimy również i przygotowujemy do zwodu lakiernika

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik produkcji Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Ślusarz - Spawacz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-10-18

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: P.P.H. METPOL

branże: Logistyka / Transport / Zakupy
Inne / Pozostałe