eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Księgowa/Księgowy

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1185236

Rozpoczynamy proces rekrutacji na stanowisko Księgowej/Księgowego. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą:

Zakres obowiązków:
- Współpraca z zewnętrznymi zespołami księgowymi spółek powiązanych
- Wsparcie przy sporządzaniu jednostkowych sprawozdań finansowych
- Wsparcie/sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
- Księgowanie wyciągów, płatności, wystawianie faktur
- Kontrolowanie obiegu dokumentów księgowych
- Dodatkowe obowiązki zlecone przez przełożonego

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
- Wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse i księgowość, ekonomia lub pokrewne)
- Pierwszego doświadczenia na stanowisku księgowym (praca na pełnej księgowości)
- Znajomości zasad księgowych i prawa podatkowego
- Zdolności analitycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów
- Komunikatywności, terminowości oraz skrupulatności
- Chęci rozwoju w obszarze księgowości

Nasz klient oferuje:
- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, która umożliwi Ci zdobycie wiedzy, umiejętności i doświadczenia
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Prywatną opiekę medyczną

Co dalej?
Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij swoje CV. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.
Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć ofertę bardziej dopasowaną do Twojego profilu zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt