PracaOferty pracy Warszawa › Główna Księgowa / Główny Księgowy - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główna Księgowa / Główny KsięgowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości i nadzór nad bieżącą rachunkowością spółek,
  • Nadzór nad prawidłowym, kompletnym, terminowym obiegiem dokumentów w firmie,
  • Zapewnienie zgodności działań z obowiązującymi przepisami oraz procedurami firmy, w tym monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i księgowych oraz ich implementacja w firmie,
  • Sporządzanie oraz podpisywanie dokumentów finansowych, deklaracji podatkowych i rozliczeń z instytucjami takimi jak ZUS i US,
  • Udział w tworzeniu działu księgowości w firmie,
  • Udział we wdrożeniu programu księgowego i elektronicznego obiegu dokumentacji w firmie,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, w tym z: bankami, ZUS i urzędami skarbowymi,
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w firmie,
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań dla Zarządu Spółki,
  • Współpraca z partnerami biznesowymi firmy m.in. prawnikami, doradcami podatkowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse),
  • Doświadczenie w rozliczaniu płac pracowników,
  • Doświadczenie w implementacji programu księgowego,
  • Mile widziana znajomość programu Optima,
  • Praktyczne wykorzystanie wiedzy z obszaru podatków,
  • Wysokorozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub firmie technologicznej.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Wyjazdy integracyjne,
  • Sprzęt firmowy,
  • Dodatkowy dzień wolny w urodziny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Finanse