PracaOferty pracy Warszawa › Ekspert ds. Asortymentu Art. Przemysłowych

Kto szuka:

Carrefour Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Ekspert ds. Asortymentu Art. Przemysłowych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • analiza i planowanie promocji,
  • analiza rynku (badanie konkurencji bezpośredniej),
  • raportowanie sprzedaży i stoku oraz innych,
  • planowanie i estymacja produktów,
  • przygotowywanie wysyłek towarowych,
  • przygotowanie i planowanie ekspozycji towaru w sklepach,
  • budowa planogramów - ułożenie towaru,
  • obsługa akcji lojalnościowej,
  • ścisła współpraca z kupcem.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Docenimy Cię za to, że:

  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office,
  • sporządzasz różnego rodzaju analizy w Excelu,
  • znasz język angielski na poziomie min. B1,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • cechuje Cię komunikatywność,
  • umiesz pracować w zespole.

Firma oferuje:

Mamy dla Ciebie:

  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę w firmie działającej na terenie Polski od 25 lat.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Carrefour Polska Sp. z o.o.

branże: Marketing / Reklama / PR