PracaOferty pracy Mielno gm. Grunwald › Główny Specjalista ds. rozwoju w nasiennictwie rolniczym

Kto szuka:

Hodowla Roślin Grunwald Sp. z o.o. Grupa IHAR

Stanowisko:

Główny Specjalista ds. rozwoju w nasiennictwie rolniczym

Lokalizacja:

Mielno gm. Grunwald

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • opracowywanie planów inwestycyjnych oraz planów rozwoju Spółki,
  • odpowiedzialność za poprawne, zgodne z prawem i wymogami właścicieli funkcjonowanie Spółki,
  • zwiększanie efektywności poprzez analizowanie wyników finansowych i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów w Spółce.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • ukończone studia wyższe; co najmniej 5- letni staż pracy w obszarze działalności gospodarczej
  • doświadczenie w zarządzaniu minimum kilkuosobowym zespołem;
  • umiejętność strategicznego myślenia, wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze, nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów, zdolności negocjacyjne i organizatorskie;
  • wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie zawodowe odpowiadające działalność, w której funkcjonuje Spółka (podstawowa znajomość zagadnień agrotechniki rolniczej- reprodukcja kwalifikowanego materiału siewnego).

Firma oferuje:

Oferujemy

  • ambitne zadania i możliwość rozwoju merytorycznego
  • możliwość awansu zawodowego / do Zarządu Społki/

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-07-22

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Hodowla Roślin Grunwald Sp. z o.o. Grupa IHAR

branże: Zarządzanie