eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wałcz › Kasjer - Sprzedawca w drogerii

Kto szuka:

Jobman Group Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kasjer - Sprzedawca w drogerii

Lokalizacja:

Wałcz

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OBOWIĄZKI:

- profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,
- sprawna obsługa kasy fiskalnej,
- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,
- dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.

WYMAGANIA:

- komunikatywność (umiejętność pracy z klientem),

- pełnoletniość,
- umiejętność pracy zespołowej,
- wysoka kultura osobista,
- odpowiedzialność i rzetelność,
- chęć uczenia się,
- mile widziana wiedza branżowa,
- mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta.

OFERUJEMY:

- umowę zlecenie,
- stawkę 27,70 zł brutto/h
- szkolenie kasjerskie (nie wymagamy doświadczenia)
- pracę w zgranym zespole,
- pracę w systemie zmianowym,
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
- liczne konkursy dla pracowników.

DODATKOWE INFORMACJE:

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi."

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-21

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Jobman Group Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

  • Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

  • GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,1% wyższe r/r i wyniosło 7430,65 zł brutto. Względem marca 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?