eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wałbrzych › Operator produkcji (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Operator produkcji (m/k)

Lokalizacja:

Wałbrzych

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • praca przy produkcji stelaży do foteli samochodowych,
  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej,
  • czynności pomocnicze przy produkcji,
  • kontrola finalna wyprodukowanego elementu.

Wymagania:
  • motywacja do pracy i nauki nowych rzeczy,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • doświadczenie na produkcji mile widziane.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • dojazd do miejsca pracy z okolicznych miejscowości.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 605 150 71.

Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder, Wałbrzych, ul. Uczniowska 16 na terenie Invest Park od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Patron Sp. z o.o., nr cert. 2611.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł