PracaOferty pracy Szczecin › Technik procesu wtrysku - do 7000zł brutto

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Technik procesu wtrysku - do 7000zł brutto

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla sprawdzonego klienta, firmy która jest światowym liderem na rynku w zakresie projektowania, produkcji i serwisowania wysokiej jakości, wydajnych taśm procesowych i przenośnikowych, dostępnych obecnie w 150 krajach na całym świecie ,szukamy osoby do pracy na stanowisku: Technik procesu wtrysku.

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenie na stanowisku technolog procesu wtrysk lub ustawiacz procesu wtrysku min. 1 rok;

  • pasji i zrozumienia specyfiki pracy z urządzeniami, maszynami;

  • wykształcenie techniczne;

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pełne wdrożenie do pracy na stanowisku Technika wtrysku;

  • realny rozwój w tym możliwość udziału w szkoleniach zagranicznych;

  • system premiowy do 450 zł netto;

  • prywatna opieka medyczna;

  • dofinansowanie karty sportowej;

  • dodatek za dojazd do pracy 120 zł netto;

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa maszyn wtryskowych;

  • zakładanie, zmienianie i specyfikacja form wtryskowych;

  • dbanie o sprawny przebieg procesów wtrysku;

  • szkolenie użytkowników z obsługi maszyn wtryskowych;

  • udział w rozwoju i wprowadzaniu LEAN w firmie;

  • przestrzeganie zasad BHP.

Również dla osób z Ukrainy. *Umiejętności komunikacji pisemnej i słownej w języku polskim - warunek konieczny.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij swoje CV :)

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Opieka lekarska
  • Karta MultiSport
  • Zwrot za dojazdy
  • System premiowy
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Produkcja / Przemysł