PracaOferty pracy Szczecin › Międzynarodowy konsultant klienta ze znajomością języka niemieckiego

Kto szuka:

Concentrix

Międzynarodowy konsultant klienta ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Jako doradca klienta będziesz zajmował się wszystkimi zgłoszeniami klientów dotyczącymi usterek technicznych produktów Vodafone poprzez dostępne kanały (telefon,e-mail, czat, itp.).
  • Identyfikujesz problemy i proaktywnie eliminujesz błędy.
  • Dokumentujesz wszystkie zgłoszenia zgodnie z istniejącymi procesami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Język niemiecki na poziomie min.B2 – wymóg konieczny.
  • Praca stacjonarna w biurowcu Posejdon (Szczecin).
  • Dobre predyspozycje techniczne.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej.
  • Pozytywne nastawienie i sumienne podejście do pracy.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7500 pln brutto + bonus.
  • Praca od poniedziałku do soboty (7:30 – 22:00) w systemie zmianowym oraz w niedziele i dni świąteczne (7:30 -20:00).
  • Profesjonalne przygotowanie do pracy – szkolenie i opieka mentora.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie).
  • Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Concentrix

branże: Sprzedaż