PracaOferty pracy Szczecin › Оператор автоматизованих пресів( БЕЗ ДОСВІДУ)

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Оператор автоматизованих пресів( БЕЗ ДОСВІДУ)

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Агенція працевлаштування KS Service S.A. номер сертифікату в Національному реєстрі агентств зайнятості 23286 - лідер новітніх рішень в HR- індустрії

В даний час, для нашого Клієнта – дистриб’ютора обладнання для пасів безпеки на автомобілі та виробів деталей з металу і сталі, шукаємо кандидатів на посаду:

Місце праці –Prawobrzeże, Szczecin woj. Zachodniopomorskie

Обов’язки:

  • проведення вимірювань виготовлених елементів і запис вимірювань,
  • обслуга гідравлічних пресів,
  • дотримання чистоти та порядку на робочому місці.

Вимоги:
  • готовність до роботи у три зміни (6-14, 14-22,22-6),
  • працьовитість та відповідальність,
  • комунікативна польська мова,
  • технічна освіта (вміння користуватися штангенциркулем).

Пропонуємо:
  • працевлаштування на підставі трудового договору (Umowa o pracę),
  • можеш заробляти 24,23 зл нетто/ на руки! З чого:

            29 зл брутто (ставка) + до 300 зл нетто премія + 120 зл нетто доплата за доїзди
  • можливість кар'єрного росту та підвищення всередині фірми(є можливість здобути кваліфікацію (wózek widłowy),
  • можлива праця по суботам (доплата +100%) і надгодини (доплата +50%),
  • кожного дня безкоштовно чай,кава,
  • фруктовий четвер,
  • оплачувану відпустку та медогляд за рахунок роботодавця,
  • робочий одяг надається.

Деталі в приватні повідомлення,

на mail a.bankowska@ksservice.pl

тел., viber +48 506 561 585 Anna

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...