eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Faliszowice › ŚLUSARZ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ŚLUSARZ

Lokalizacja:

Faliszowice

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0199

Obowiązki:

- obsługa prasy hydraulicznej 60 ton
- wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń, narzędzi
- montaż wózków sadowniczych, platform sadowniczych, opryskiwaczy

Wymagania:Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Zawód:

  • Ślusarz*

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodoweMożliwość przyuczenia do zawodu

Miejsce pracy: 27-650 Faliszowice 13, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Praca od poniedziałku do piątku w godz. 07.00-15.00

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.agroremont.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-06

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

  • Delegowanie kierowcy zawodowego za granicę - nowe obowiązki przewoźnika

    Delegowanie kierowcy zawodowego za granicę - nowe obowiązki przewoźnika

    Niedawna nowelizacja kodeksu pracy wprowadziła nowe obowiązki nałożone na pracodawcę wobec kierowców, wyjeżdżających w międzynarodowe trasy. O czym warto poinformować swojego pracownika, by nie narazić się Państwowej Inspekcji Pracy ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...