PracaOferty pracy Świebodzice › Kierownik Kontraktu / Kierownik Budowy

Kto szuka:

Cermag Construction Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Kontraktu / Kierownik Budowy

Lokalizacja:

Świebodzice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lokalizacja - Świebodzice

Czego oczekujemy:
  • min. 5 letniego doświadczenia związanego z zarządzaniem procesem budowy hal produkcyjno-magazynowych na stanowisku Kierownika Budowy/Kierownika Kontraktu
  • uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • umiejętności organizacji pracy własnej, podwykonawców oraz brygad pracowników
  • gotowość do podjęcia pracy w ciągu 1 miesiąca

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:
  • organizacja i nadzór nad realizacją całości inwestycji wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie
  • analiza dokumentacji projektowej pod kątem jej prawidłowości, spójności oraz możliwych optymalizacji kosztowych
  • raportowanie i współpraca z Kierownikiem Kontraktu w zakresie postępu prac oraz realizacji budżetu kosztów
  • współpraca z Inwestorem/Inspektorem Nadzoru w zakresie realizacji prac
  • nadzór nad poprawną pod względem technicznym oraz zgodną z projektem realizacją prac – odbiory jakościowe i ilościowe prac Podwykonawców
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej i technicznej oraz korespondencji formalnej związanej z realizowaną Inwestycją
  • weryfikacja postępu i jakości prac oraz ich zgodności z harmonogramem
  • pozyskiwanie, weryfikacja ofert dostawców i podwykonawców
  • przygotowywanie, dokonywanie i udział w odbiorach prac oraz udział w odbiorze końcowym inwestycji

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozbijającej się firmie dającej możliwość rozwoju swojej wiedzy i umiejętności oraz awansu
  • udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • atrakcyjny system wynagradzania  i premiowania - w pełni oddający zaangażowanie i osiągane wyniki
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • stabilność zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt w ramach prowadzonej działalności gospodarczej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-23

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: Cermag Construction Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura