eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Swarzędz › Pracownik produkcji

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Swarzędz

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oczekujemy:

- gotowości do pracy fizycznej

- koordynacji ruchowo-wzrokowej

- odpowiedzialności i rzetelności na powierzone zadania, które mają wpływ na zapewnienie ciągłości dostaw

- dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku

- mile widziane doświadczenie na produkcji

Oferujemy:

- wynagrodzenie miesięczne 4754 zł brutto

- premię frekwencyjno-wydajnościową do 400 zł brutto

- umowę o pracę - po 6 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy

- pracę w systemie 1-zmianowym 6-14 przy rozładunku opon

- prace w systemie 3-zmianowym 6-14, 14-22, 22-6 przy obsłudze linii produkcyjnej

- dofinansowanie do posiłków – sam wybierasz w aplikacji co chcesz zamówić

- odzież roboczą

- ubezpieczenie grupowe PZU

- pełne wdrożenie stanowiskowe

- wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie bezpośrednio z przełożonym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł