eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Starachowice › ELEKTRYK - ELEKTRONIK

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ELEKTRYK - ELEKTRONIK

Lokalizacja:

Starachowice

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0456

Obowiązki:

montaż urządzeń elektronicznych i sprawdzanie funkcji elektrycznych, programowanie sterowników, systemów wideo, bramek liczących itp, diagnostyka, rozwiązywanie problemów powstających w procesie produkcji, współpraca z działami, montaż urządzeń elektronicznych

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • samodzielność w działaniu
  • zdolności manualne
  • znajomość rysunku technicznego

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej (preferowana motoryzacja); czytanie schematów elelktrycznych; uprawnienia SEP do 1Kv - jako dodatkowy atut; gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności; gotowość do pracy zmianowej.FIRMA oferuje:atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania; rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji; pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole; pogłębianie wiedzy fachowej; pracę w renomowanej międzynarodowej firmie; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;KONTAKT: telefoniczny; https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/elektryk-elektronik/5229-3232-25-49c-3091.html

Miejsce pracy: 1 Maja 12, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Informatyka / Telekomunikacja