PracaOferty pracy Sosnowiec › Praca w markecie budowlanym SOSNOWIEC

Kto szuka:

HR Work Force Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca w markecie budowlanym SOSNOWIEC

Lokalizacja:

Sosnowiec

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisku: Kasjer/ Kasjerka a także pracownik Hali Sprzedażowej oraz Pracownik Sektora Logistyki - którzy dołączyliby do naszego zespołu, pracującego u naszego klienta, będącego niekwestionowanym liderem wśród marketów z branży budowlanej w Polsce.

Lokalizacja: SOSNOWIEC

Warunki współpracy: Umowa o pracę (Kasjer/Kasjerka) Umowa zlecenie (Hala/Sektor Logistyki)

Wynagrodzenie: 28 zł/h brutto (dla studenta do 26 roku życia jest to stawka netto, świetna opcja!)

Zadania na stanowisku obsługi kasy fiskalnej:

-przyjmowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

-obsługa kasy oraz terminala płatniczego

-skanowanie towaru zakupionego przez Klienta

-wydawanie potwierdzenia zakupu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: HR Work Force Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura