PracaOferty pracy Sochaczew › Technik utrzymania ruchu - darmowy transport!

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Technik utrzymania ruchu - darmowy transport!

Lokalizacja:

Sochaczew

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy osób doświadczonych, oraz tych z mniejszym doświadczeniem w UR.

Miejsce pracy: Błonie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• ustawianie procesu na linii produkcyjnej

• diagnostykę i usuwanie awarii maszyn ( linie automatyczne, piece, roboty, myjki, stanowiska montażowe i testujące).

• konserwację maszyn, TPM,

• zapewnienie ciągłości pracy linii.

 Nasze wymagania:

• wykształcenie min. średnie techniczne,

• gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki, hydrauliki oraz mechaniki

• znajomość rysunku technicznego,

• samodzielność, zorganizowanie, odpowiedzialność, analityczne myślenie, dyspozycyjność,

• chęci poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji.

 Oferujemy:

• pracę w nowoczesnym parku maszynowym, przy produkcji elektroniki

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

• bezpłatny transport z Sochaczewa, Żyrardowa, Błonia, Leszna, Płońska, Pruszkowa przez Brwinów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki

• pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do świąt, karty podarunkowe dla dzieci.

• dofinansowania do wakacji – „wczasy pod gruszą”

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,9% wyższe r/r i wyniosło 7335,20 zł brutto. Względem maja 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Bezzasadne wypowiedzenie umowy przez pracownika - jakie roszczenia pracodawcy?

    Bezzasadne wypowiedzenie umowy przez pracownika - jakie roszczenia pracodawcy?

    Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...