PracaOferty pracy Śląskie › Technical Service Support with Czech

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Technical Service Support with Czech

Lokalizacja:

Śląskie

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Śląskie
NR REF.: 1185700

Techniczka Service Representative with CzechDla naszego klienta – globalnego lidera w branży inteligentnych rozwiązań energetycznych poszukujemy osoby na stanowisko Technical Service Representative z językiem Czeskim. Praca w nowym centrum technologicznym w Katowicach.
Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Zdalne wsparcie techniczne klientów i kontrahentów (telefony, czaty i e-maile).
  • Diagnozowanie problemów związanych z systemami solarnymi związanymi z siecią, napotkanych podczas instalacji i uruchamiania produktów, poprzez wykorzystanie wiedzy ogólnej, schematów produktów, danych przechowywanych w bazie wiedzy oraz innych dostępnych źródeł informacji.
  • Dostarczanie aktualizacji do bazy wiedzy używanej przez innych przedstawicieli wsparcia technicznego
  • Dokumentowanie wszystkich działań w systemie biletowym i innych platformach oprogramowania bazodanowego.
  • Uczestniczyć i wypełniać wszystkie działania szkoleniowe wymagane na tym stanowisku, w tym szkolenia e-learningowe online i praktyczne.
  • Utrzymanie wiedzy technicznej przy użyciu systemu zarządzania nauką (LMS).

Co musisz posiadać, aby osiągnąć sukces?
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Podstawowe zrozumienie technologii sieci IP.
  • Wiedza w zakresie elektryki.
  • Silne miękkie umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego i czeskiego w stopniu zaawansowanym
  • Ogólna znajomość produktów Microsoft Office i efektywne korzystanie z nich podczas rozmowy telefonicznej z rozmówcą.

Co dostaniesz w zamian:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przychylny system premiowy.
  • Możliwość rozwoju w najszybciej rozwijającej się branży OZE.
  • Pakiet benefitów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: HAYS

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka