PracaOferty pracy Paniówki › Elektryk- Elektromechanik | Utrzymanie Ruchu | 7500- 9000 zł brutto

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Elektryk- Elektromechanik | Utrzymanie Ruchu | 7500- 9000 zł brutto

Lokalizacja:

Paniówki

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • bieżące usuwanie usterek, awarii maszyn- gotowość do wsparcia dla Działu Produkcji
  • naprawa maszyn i urządzeń, uzupełnianie dokumentacji
  • wykonywanie przeglądów technicznych

Wymagania:

  • praktyczna wiedza i umiejętności dotyczące elektryki, mechaniki, hydrauliki
  • dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy w oparciu o schematy elektryczne
  • uprawnienia SEP do 1 kV- mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednie w firmie naszego Klienta (umowa o pracę)- praca w systemie trzyzmianowym
  • wynagrodzenie miesięczne od 7500 do 9000 zł brutto (adekwatnie do doświadczenia)
  • premię frekwencyjną
  • dodatkowe premie kwartalne oraz premie za realizację celów
  • bogaty pakiet benefitów: pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość korzystania ze szkoleń
  • bonusy świąteczne- karty podarunkowe
  • spotkania integracyjne

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Operator maszyn // Praca od zaraz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Ślusarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

  • Bezzasadne wypowiedzenie umowy przez pracownika - jakie roszczenia pracodawcy?

    Bezzasadne wypowiedzenie umowy przez pracownika - jakie roszczenia pracodawcy?

    Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...

  • Zakaz konkurencji w umowie zlecenie. Na co uważać?

    Zakaz konkurencji w umowie zlecenie. Na co uważać?

    Przy okazji zawierania umów cywilnoprawnych, ważną kwestią staje się umieszczanie w nich klauzuli o zakazie konkurencji. Choć nie ma o niej mowy w Kodeksie cywilnym, przesłanki o jej dołączeniu, zgodnie z zasadą swobody umów, poruszył ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.