eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Ujeździec Mały › Dowódca zmiany (Ochrona)

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Dowódca zmiany (Ochrona)

Lokalizacja:

Ujeździec Mały

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (12 h zmiany)
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją
  • Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu
  • Chęci do nauki

Mile widziane:

  • Doświadczenie pracy w ochronie osób i mienia
  • Wpis na listę pracowników kwalifikowanych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szczegółowe szkolenie wdrożeniowe dla nowych osób
  • Możliwość awansu w strukturach ochrony obiektu
  • Premie za odbycie służby
  • Pełne dofinansowanie do opieki medycznej LuxMed
  • Zapewniony posiłek w stołówce pracowniczej
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość wyboru preferencyjnej pożyczki
  • Bony i bogate paczki świąteczne
  • Bilety na wydarzenia sportowe
  • Program poleceń pracowniczych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA C# Developer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA STOLARZ

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Inne / Pozostałe