PracaOferty pracy Siedlce › Przedstawiciel handlowy - branża optyczna

Kto szuka:

Rekrutacja pracowników Anna Cichocka

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy - branża optyczna

Lokalizacja:

Siedlce

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukuję osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego dla firmy z branży optycznej.

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Cel funkcjonowania: Budowanie i utrzymywanie trwałych i partnerskich relacji z klientami na powierzonym regionie sprzedaży. Realizacja celów sprzedażowych.

Miejsce pracy: polska centralno wschodnio północna, 1/3 kraju do ustalenia w zależności od miejsca zamieszkania kandydata

Główne obowiązki:

  • Profesjonalne pozyskiwanie oraz obsługiwanie klientów
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych i partnerskich relacji z klientem hurtowym na powierzonym regionie sprzedaży
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Dbanie o dostępność asortymentu w punktach sprzedaży oraz jego prawidłową ekspozycję
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Realizacja cyklicznych wizyt handlowych
  • Organizacja szkoleń produktowych oraz promocji sprzedaży u klientów
  • Monitorowanie oraz analiza działań konkurencji oraz rynku
  • Planowanie i raportowanie swojej pracy
  • Godne reprezentowanie firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe minimum 3 -letnie
  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Czynne prawo jazdy kat.B
  • Mile widziana znajomość branży optycznej
  • Komunikatywność
  • Umiejętność budowania relacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Kreatywność m.in. w tworzeniu ekspozycji produktowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Wynagrodzenie: zasadnicze plus prowizje
  • Duża doza samodzielności na stanowisku

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikowania!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Rekrutacja pracowników Anna Cichocka

branże: Sprzedaż