PracaOferty pracy Wałbrzych › Operator maszyn/ Ustawiacz frezarek CNC

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Operator maszyn/ Ustawiacz frezarek CNC

Numer referencyjny:

12031

Lokalizacja:

Wałbrzych

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, w przyjaznej atmosferze
  • Pracę w ciekawym i innowacyjnym obszarze, w intensywnie rozwijającej się branży
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Dodatki płacowe, w tym: premie, dodatek dojazdowy, dodatek do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Benefity pozapłacowe, w tym: dofinansowanie posiłków, pakiet sportowy, prywatną opiekę medyczną, preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS
  • Komfortowe zaplecze socjalne
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC do obróbki skrawaniem metali
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność samodzielnego dobierania  parametrów obróbki, ustawienia narzędzi oraz diagnozowania i usuwania ewentualnych problemów technicznych
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i obsługa urządzeń pomiarowych
  • Podstawowa znajomość obsługi sterowania MAZATROL oraz doświadczenie we frezowaniu w więcej niż trzech osiach
  • Mile widziane dodatkowe szkolenia z zakresu obsługi maszyn CNC
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym 12-godzinnym w rozkładzie: 3 dni pracy – 3 dni wolne
Główne zadania:
  • Obsługa i programowanie pięcioosiowych frezarek CNC
  • Samodzielne ustawienie maszyny CNC
  • Uruchomienie procesu produkcji oraz zapewnienie wysokiej jakości detali zgodnych z rysunkiem technicznym
  • Współpraca z zespołem technologów i specjalistów kontroli jakości w celu osiągnięcia wymaganej jakości i tolerancji
  • Monitorowanie procesu obróbki oraz dokonywanie ewentualnych korekt
  • Dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Produkcja / Przemysł