eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sandomierz › SPECJALISTA DS. EDUKACJI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DS. EDUKACJI

Lokalizacja:

Sandomierz

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0307

Obowiązki:

- realizacja całości działań edukacyjnych wynikających ze specyfiki Muzeum
- realizacja zadań związanych z ofertą edukacyjno-warsztatową Muzeum
- udział w tworzeniu oraz realizacji działań edukacyjnych towarzyszących wystawom stałym oraz czasowym
- tworzenie scenariuszy zajęć i programów edukacyjnych wraz z towarzyszącymi im materiałami edukacyjnymi
- obsługa zwiedzających korzystających z oferty edukacyjnej Muzeum
- tworzenie edukacyjnych wydarzeń cyklicznych
- poszukiwanie, opracowywanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych metod edukacji muzealnej
- współpraca merytoryczna przy pozyskiwaniu funduszy na działalność edukacyjną
- zbieranie i przekazywanie danych dotyczących działań edukacyjnych (m.in. frekwencyjnych) niezbędnych do sporządzana analiz i raportów.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera MS Office

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądane:

Zawód:

  • Ewaluator programów edukacji

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania Podstawowe:-wykształcenie wyższe- minimum roczne doświadczenie w zakresie realizacji działań edukacyjnych-doświadczenie w tworzeniu scenariuszy zajęć edukacyjnych-doskonała organizacja czasu i pracy-komunikatywność, kreatywność, inicjatywa i operatywność-umiejętność pracy w zespoleWymagania Dodatkowe:-studia podyplomowe - kursy – pedagogika, animacja kultury- mile widziane umiejętności manualne

Miejsce pracy: Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą: - tel: 15 644-57-57- e-mail: a.stola@zamek-sandomierz.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.zamek-sandomierz.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA POMOC DOJARZA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA KONTROLER PROCESU

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże