PracaOferty pracy Radom › Pracownik Utrzymania Czystości na teren zewnętrzny

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Utrzymania Czystości na teren zewnętrzny

Lokalizacja:

Radom

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Pracownik Utrzymania Czystości

Galeria Słoneczna Radom

Praca od poniedziałku do soboty  w systemie zmianowym  w godz. 5-13/13-21

Oferujemy:

·         Umowa zlecenie z możliwością przejścia  na umowę o pracę

·         Elastyczny grafik (tygodniowy, dzienny).

Zadania:

              - zamiatanie,

             - odśnieżanie chodników w okresie zimowym

             - opróżnianie koszy na śmieci,

             - maszynowe mycie posadzek,

Zainteresowane osoby proszę wysyłać swoje CV klikając Aplikuj  lub dzwon 787096990

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:

·         Chęci do podjęcia pracy na stałe,

·         Dyspozycyjność w godzinach zmianowych (5:00-13:00 ; 13:00-21:00),

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna