eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Przeworsk › Elektromechanik | 2 zmiany

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Elektromechanik | 2 zmiany

Lokalizacja:

Przeworsk

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz usterek powstałych w trakcie eksploatacji
  • Dokonywanie cyklicznych przeglądów maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Zapewnienie sprawnej i bezpiecznej pracy wszystkich maszyn i urządzeń
  • Efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami i narzędziami pracy
  • Raportowanie zgodnie z obowiązującą strukturą organizacyjną
  • Współpraca z pozostałymi służbami Utrzymania Ruchu oraz firmami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Praktyczna znajomość układów sterowania maszyn CNC i instalacji przemysłowych
  • Praktyczna znajomość układów mechanicznych maszyn CNC, hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej, rozumienie schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  • Mile widziane

    · Aktualne uprawnienia SEP GI E do 1kV

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Premia miesięczna i kwartalna
  • Pracę w systemie 2 zmianowym (6 - 14, 14 - 22)
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta paliwowa
  • Dofinansowanie do posiłków

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Dział techniczny