eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Technik Serwisu (HVAC)

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Technik Serwisu (HVAC)

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Uruchamianie wynajętych urządzeń chłodniczych, takich jak agregaty chłodnicze scrollowe i śrubowe, rooftopy oraz centrale wentylacyjne,
  • Diagnozowanie i naprawa urządzeń,
  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom firmy,
  • Przeprowadzanie szkoleń dla klientów w zakresie obsługi wynajętych urządzeń,
  • Sprawdzanie urządzeń po zakończeniu okresu wynajmu,
  • Montaż i demontaż urządzeń u klienta oraz nadzór nad podwykonawcami,
  • Koordynacja prac podwykonawców,
  • Raportowanie wykonanych prac zgodnie z przyjętymi standardami firmy.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy jako serwisant lub monter urządzeń chłodniczych,
  • Umiejętności podstawowej diagnozy urządzeń chłodniczych,
  • Wykształcenia technicznego w dziedzinach takich jak mechanika, chłodnictwo, elektryka,
  • Podstawowej wiedzy z zakresu elektryki i hydrauliki,
  • Podstawowej wiedzy z obszaru sterowania urządzeniami chłodniczymi i wentylacyjnymi,
  • Podstawowej wiedzy z instalacji chłodniczych,
  • Posiadania uprawnień F-gazowych,
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy z klientami,
  • Dużej odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu pracy,
  • Umiejętności koordynacji różnych zadań oraz pracy podwykonawców,
  • Otwartości na częste podróże służbowe,
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

 Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę MultiSport,
  • Dostęp do programu Wsparcia dla Pracowników,
  • Udział w Pracowniczym Planie Kapitałowym,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • Dużą swobodę działania,
  • Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy technicznej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – firmy dostarczającej innowacyjne rozwiązania w zakresie ogrzewania i chłodzenia:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 38 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Dział techniczny