PracaOferty pracy Poznań › Pracownik transportu wewnętrznego – obsługa hali produkcyjnej

Kto szuka:

Berry Superfos

Pracownik transportu wewnętrznego – obsługa hali produkcyjnej

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Obsługa czołowych wózków widłowych (elektryczne i ręczne)
  • Transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu.
  • Dostarczanie komponentów na paletach z magazynu na produkcję.
  • Utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej .

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Aktualne uprawnienia UDT
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Istniejemy na rynku od 29 lat i stale się rozwijamy.
  • System pracy 3 zmianowy 4 brygadowy. Grafik ułożony jest na 4 miesiące z góry, co pozwoli zaplanować życie prywatne przy pracy zmianowej.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie oferując prywatną opiekę medyczną z szerokim dostępem do usług medycznych (800 usług diagnostycznych, 89 zabiegów ambulatoryjnych, nielimitowane wizyty domowe, swoboda leczenia).
  • Po roku pracy przysługuje ci premia roczna.
  • Dofinansowujemy obiady w pracy oraz zadbamy o Twoją kondycję dofinansowując kartę Multisport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 40 dni

pracodawca: Berry Superfos

branże: Dział techniczny