PracaOferty pracy Poznań › Pracownik produkcji - kontrola jakości w branży automotive

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik produkcji - kontrola jakości w branży automotive

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z procedurami i dokumentacją techniczną,
  • przeprowadzanie precyzyjnych kontroli jakości produktów zgodnie z ustalonymi standardami.

Od kandydatów/tek oczekujemy:

  • doskonałego wzroku i skupienia na detalach,
  • chęci do nauki obsługi maszyn i tak zwanej 'żyłki technicznej',
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym i dodatkowo co trzecia sobota pracująca,
  • wykształcenia minimum zawodowego,
  • poszukujemy kandydatów na dłuższy okres czasu, dlatego osobom, które często zmieniają pracę, dziękujemy, ale nie będziemy zainteresowani:-)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością dłuższej współpracy poprzez przejście do klienta.
    • wynagrodzenie w wysokości 4900 zł brutto w podstawie plus premie,
    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-04-22

    do końca oferty: 30 dni

    pracodawca: Gi Group Poland S.A.

    branże: Praca fizyczna