eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Financial Controller with French

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Financial Controller with French

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:

  • przygotowywanie danych do raportów oraz udział w procesie zamknięcia miesiąca/kwartału/roku
  • przegląd i zapewnienie kompletności ksiąg rachunkowych, analiza wyników
  • przygotowywanie cyklicznych raportów i wsparcie kontroli wewnętrznych
  • realizacja zadań zgodnie ze standardami rachunkowymi i wewnętrznymi procedurami
  • uczestniczenie w projektach doskonalenia i procesach związanych z automatyzacją
  • współpraca z różnymi grupami interesariuszy

Czego oczekujemy:

  • min. rok doświadczenia w obszarze controllingu bądź 2-letnie doświadczenie w obszarze księgi głównej/ audytu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego min. B2
  • swobodna obsługa narzędzi Ms Office ( zwłaszcza Ms Excel, Power Point)
  • wykształcenie wyższe (mile widziane finanse/rachunkowość)
  • umiejętność pracy z danymi, analizami, terminowość, proaktywna postawa
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z SAP

Benefity:

  • umowa o pracę
  • praca hybrydowa ( 3 dni w tygodniu biuro/ 2 dni HO)
  • opieka medyczna
  • multisport
  • możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt