PracaOferty pracy Gdańsk › Młodszy Specjalista w grupie pracowników naukowo - technicznych w Katedrze i Zakładzie Bromatologii

Kto szuka:

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Młodszy Specjalista w grupie pracowników naukowo - technicznych w Katedrze i Zakładzie Bromatologii

Numer referencyjny:

R/34R24/WCH

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:
  • Wykonywanie badań z wykorzystaniem technik analizy klasycznej i instrumentalnej m.in.: chromatografii (HPLC, GC), spektrofotometrii UV-VIS, spektrometrii (FAAS)
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • Udział w organizowaniu i zapewnieniu właściwego funkcjonowania bazy technicznej badań naukowych
  • Uczestnictwo w pracach naukowych i dydaktycznych prowadzonych w Katedrze oraz publikowaniu wyników badań
  • Przygotowywanie i standaryzacja odczynników, próbek, szkła i sprzętu do badań naukowych i na ćwiczenia laboratoryjne prowadzone przez Katedrę i Zakład Bromatologii
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej oraz przepisów BHP
  • Obsługa zamówień odczynników oraz sprzętu laboratoryjnego
  • Inne bieżące zadania związane z funkcjonowaniem laboratorium
  • W miarę konieczności, na polecenie Kierownika Katedry, wykonywanie innych zadań o charakterze dydaktycznym, naukowym, usługowym oraz technicznym

Wymagania stawiane pracownikowi:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Ukończone studia wyższe (tytuł zawodowy mgr lub mgr inż.) - preferowane kierunki: chemia, farmacja, analityka medyczna, biotechnologia, technologia żywności lub inne pokrewne
  • Znajomość technik analitycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Skrupulatność, wnikliwość, analityczne myślenie, umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i dokładność przy realizacji powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie w analizie żywności
  • Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas określony z możliwością przedłużenia
  • Możliwość rozwoju i poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w ramach pracy doktorskiej
  • Pracę w młodym, prężnie działającym, ambitnym zespole
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole
  • A ponadto: benefity dla rodziców, atrakcje kulturalne i sportowe, wczasy pod gruszą

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kucharz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Monter Zbrojeń

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja