PracaOferty pracy Warszawa / Cała Polska › Project Manager - Renewables

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Project Manager - Renewables

Lokalizacja:

Warszawa / Cała Polska

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1183883

Firma: Międzynarodowy operator energii - grupa energetyczna działająca w Polsce oraz Europie
Stanowisko: Project Manager - Renewables
Siedziba firmy: Warszawa
Realizacje: na terenie Polski
Model pracy: Hybrydowy: Office vs Home Office vs Construction Site

Zakres zadań:
Prowadzenie i zarządzanie kontraktami budowlanymi dla wieloskalowych projektów PV oraz magazynów energid;
Tworzenie oraz koordynowanie harmonogramu cac budowlanych;
Udział w spotkaniach z Inwestorem oraz naradach budowy ;
Zarządzanie kontraktem z punktu widzenia umowy oraz współpraca z podwykonawcami.

Oczekiwania wobec Kandydata:Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów PV od etapu pozwolenia na budowę do oddania obiektu do użytku;
Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane kierunki związane z elektryką, automatyką lub budownictwem;
Dobre umiejętności negocjacyjne / kompercyjne;
Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych oraz inteligencji emocjonalnej;
Kompetencje związane z metodologią zarządzania projektami;
Przynajmniej dobra znajomość j. angielskiego
Prawo jazdy k. B

Oferta Klienta:
Zatrudnienie w opariu o umowę o pracę lub stałą współpracę B2B
Premie uzależnione od realizacji założeń kontraktowych;
Benefity korporacyjne takie jak: prywatna opieka medyczna; multisport
Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy lub rozliczenie km; smartphone, laptop

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania aplikacji via portal Hays.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura