PracaOferty pracy Przyjaźń › Operator Wytwórni Mieszanek Mineralno - Asfaltowych

Kto szuka:

Masfalt Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Wytwórni Mieszanek Mineralno - Asfaltowych

Lokalizacja:

Przyjaźń, k. Gdańska

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Zakład w Przyjaźni k/Gdańska

Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się obsługą wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych podczas codziennych produkcji. Zakres obowiązków obejmować będzie również wydawanie mieszanek mineralno-asfaltowych oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe;
  • Uprawnienia operatora do obsługi zespołu maszyn do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych;
  • Dyspozycyjność, sumienności, rzetelności oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV.

Firma oferuje:

Oferujemy Tobie:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Bezpłatne szkolenia w celu uzyskania dodatkowych uprawnień;
  • Możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia grupowego na życie, ubezpieczenia medycznego i karty MultiSport;
  • Przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy (odzież, napoje, owoce).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Masfalt Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

  • Pracy sezonowej nie zabraknie. Ile można zarobić w wakacje?

    Pracy sezonowej nie zabraknie. Ile można zarobić w wakacje?

    Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi wysyp ofert pracy sezonowej. Eksperci są przekonani, że i w tym roku chętni na dodatkowy zarobek nie będą mieli większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia i to zarówno w Polsce, jak i poza jej ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.