eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Choroszcz › SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ

Lokalizacja:

Choroszcz

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0707

Obowiązki:

Rozliczanie delegacji kierowcow w firmie transportowej
Praca w Choroszczy w godzinach 8-16

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • -znajomość obsługi urządzeń biurowych-obsługa MS OFFICE

Miejsce pracy: Warszawska 21, 16-070 Choroszcz, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.leosped.eu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-19

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

  • Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Tegoroczni maturzyści już mają wakacje, niebawem dołączą do nich licealiści i studenci. Dla niektórych będzie to pora odpoczynku, dla innych doskonały czas na dorobienie. Eksperci Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Dzień wolny za święto w sobotę. Kiedy przysługuje i jak odebrać wolne za 11 listopada?

    Dzień wolny za święto w sobotę. Kiedy przysługuje i jak odebrać wolne za 11 listopada?

    Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...