PracaOferty pracy Płock › Młodszy specjalista ds. badań urządzeń technicznych

Kto szuka:

Urząd Dozoru Technicznego

Stanowisko:

Młodszy specjalista ds. badań urządzeń technicznych

Numer referencyjny:

33.2/01/04/2024

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kluczowe obowiązki:
  • Wykonywanie badań materiałowych, diagnostycznych i laboratoryjnych.
  • Przygotowanie raportów i ocena wyników badań NDT.
  • Przygotowywanie ofert i umów dotyczących badań materiałowych i ekspertyz technicznych.
  • Koordynacja procesu obsługi klienta w obszarach objętych działalnością działu.
  • Praca na terenie całego Oddziału.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.
  • Znajomość metod i technik wykonywania badań NDT urządzeń technicznych.
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania badań nieniszczących.
  • Posiadanie certyfikatów badań NDT 2 st. w metodach VT, PT, MT, UT, RT będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.
  • Samodzielność, elastyczność, otwartość na zmiany.
  • Komunikatywność, asertywność, umiejętność współpracy w zespole, precyzyjność.
  • Dobry stan zdrowia (brak przeciwskazań do pracy na wysokości oraz w przestrzeniach zamkniętych).
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  1. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  2. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Urząd Dozoru Technicznego

branże: Kontrola jakości