eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Płock › Kierownik robót sanitarnych

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Kierownik robót sanitarnych

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie robót budowlanych w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • sporządzanie harmonogramu rzeczowo-finansowego oraz jego egzekwowanie w trakcie realizacji,
  • bezpośredni nadzór na realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu oraz wewnętrzne uregulowania spółki,
  • koordynacja międzybranżowa prac realizowanych przez podwykonawców,
  • planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności sanitarnej,
  • znajomość pakietu MS Office, MS Project, programu CAD,
Mile widziane:
  • doświadczenie jako kierownik robót przy realizacji inwestycji drogowej zrealizowanej w strukturze miejskiej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

Klient oferuje:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prace w przyjaznym i energicznym zespole.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura