PracaOferty pracy Piotrków Trybunalski › Pomocnik magazyniera z UDT-Piotrków Trybunalski

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Stanowisko:

Pomocnik magazyniera z UDT-Piotrków Trybunalski

Lokalizacja:

Piotrków Trybunalski

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 12861) obecnie poszukuję pracowników dla znanej firmy Kurierskiej.

Stanowisko:  MAGAZYNIER

Miejsce pracy: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Oferujemy :

  • umowę o pracę lub zlecenie (wszystkie składki ZUS),
  • stawkę godzinową 29,00 zł/h,
  • możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej współpracy,
  • pakiet sportowy, system poleceń, ubezpieczenie NNW,

Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym godz. 6.00-10.00 oraz 15.00-20.00

Zakres zadań:

  • mierzenie przesyłek,
  • ręczny rozładunek/ załadunek transportu,
  • skanowanie paczek kurierskich,
  • sortowanie oraz przydzielanie przesyłek do odpowiedniego kierunku.
  • prowadzenia wózków jezdniowych podnośnikowych.

Poszukujemy osób chętnych do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz.  Wymagamy uprawnień na wózki widłowe.

TA PRACA JEST DLA CIEBIE?

WYŚLIJ SMS O TREŚCI PTMAGAZYN oraz IMIĘ

NA NUMER 731-939-888

ZADZWONIMY DO CIEBIE!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Wymagania stawiane pracownikowi:

Uprawnienia na wózki widłowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

branże: Praca fizyczna