PracaOferty pracy Piaseczno › Sprzedawca w specjalistycznym sklepie Würth

Kto szuka:

Wurth Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Sprzedawca w specjalistycznym sklepie Würth

Lokalizacja:

Piaseczno

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • Profesjonalne doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż klientom
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji magazynowo-sprzedażowej
  • Optymalne planowanie stanów magazynowych
  • Staranne przyjmowanie dostaw towarów
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję, porządek i estetykę sklepu
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00 (tryb dwuzmianowy)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twój profil:
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub doradztwie technicznym
  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Internet)
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Optymizm i pewność siebie

Firma oferuje:

Gwarantujemy Ci:
  • Umowa o pracę
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-09-22

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Wurth Polska Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Jak zatrudnić cudzoziemca ze Wschodu?

    Jak zatrudnić cudzoziemca ze Wschodu?

    Należy zauważyć, iż pojęcie „Wschodu” jest dość szerokie – tym bardziej z punktu widzenia polskiego prawa migracyjnego. Stąd też różne są zasady zatrudniania obcokrajowców ze Wschodu. Prawo polskie, co do zasady wymaga, żeby ...

  • Wynagrodzenia 2020. Najwyżej i najniżej opłacane branże

    Wynagrodzenia 2020. Najwyżej i najniżej opłacane branże

    Jak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń (OBW), w 2020 roku najwyżej opłacaną była branża IT. Mediana wynagrodzeń w tej branży wyniosła ponad 7 000 PLN brutto. Wysokie zarobki otrzymywali również pracownicy bankowości (6 813 ...

  • Wynagrodzenia w największych firmach w 2020 roku

    Wynagrodzenia w największych firmach w 2020 roku

    Mediana płac w największych firmach, zatrudniających powyżej 1000 pracowników, wyniosła w 2020 roku 6 000 PLN brutto. To o 900 PLN więcej niż wynosi mediana ogólnopolska. 25% najniżej wynagradzanych zarabiało poniżej 4 300 PLN, a 25% ...

  • Ile wyniosło przeciętne wynagrodzenie w 2020 roku?

    Ile wyniosło przeciętne wynagrodzenie w 2020 roku?

    Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w IV kwartale 2020 wyniosło 5457,98 zł - poinformował Główny Urząd Statystyczny. W całym 2020 roku przeciętne wynagrodzenie to 5167,47 zł.

  • Średnia krajowa w czerwcu to 5802,42 zł

    Średnia krajowa w czerwcu to 5802,42 zł

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w czerwcu 2021 roku było wyższe o 9,8% r/r i wyniosło 5802,42 zł (brutto). W porównaniu z majem średnia krajowa wzrosła o 2,9%.