PracaOferty pracy Ostrów Wielkopolski › Pracownik dostaw w drogerii

Kto szuka:

Jobman Group Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik dostaw w drogerii

Lokalizacja:

Ostrów Wielkopolski

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Pracownik dostaw - oferta pracy tymczasowej.

OBOWIĄZKI:

- przyjęcie towaru,

- rozładunek towaru z samochodów dostawczych i palet,

- wyłożenie towaru na półki sklepowe zgodnie z obowiązującymi standardami

WYMAGANIA:

- pełnoletniość

- dyspozycyjność

- chęci do pracy,

- odpowiedzialność i rzetelność,

- ze względu na charakter pracy i odnoszące się do niej przepisy BHP (normy dźwigania) preferowani mężczyźni.

OFERUJEMY:

- umowę zlecenie,

- stawkę 27,70zł brutto/h- TYGODNIÓWKI

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- obsługę administracyjną on-line,

- możliwość wybrania dowolnych terminów,

- liczne konkursy dla pracowników z atrakcyjnymi nagrodami.

DODATKOWE INFORMACJE:

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: 'Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.'

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-29

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Jobman Group Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Prawo pracy na wakacje, czyli o urlopach wypoczynkowych i nie tylko

    Prawo pracy na wakacje, czyli o urlopach wypoczynkowych i nie tylko

    Przepisy o urlopach wypoczynkowych zawierają kilka uprawnień, o których najczęściej przypominamy sobie dopiero w okresie wakacyjnym. Pierwszym z nich jest prawo pracownika do co najmniej jednej części wypoczynku trwającej nie mniej niż 14 ...

  • Premie zwiększają zaangażowanie pracowników - mit czy prawda?

    Premie zwiększają zaangażowanie pracowników - mit czy prawda?

    Jaki powinien być idealny system premiowy? Przede wszystkim powinien angażować pracowników i zwiększać ich produktywność. Gdy już to wiemy, musimy się zastanowić, czy premiowanie jest w ogóle w stanie takie cele spełniać. Jak się ...