PracaOferty pracy Olsztyn › Kurier GLS Olsztyn - prawo j. B, służbowy samochód

Kto szuka:

Grupa Ideal

Stanowisko:

Kurier GLS Olsztyn - prawo j. B, służbowy samochód

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

IDEAL KURIER – zapewniamy krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie dla firm działających w branży kurierskiej oraz transportowej. Wyróżniamy się na rynku wysoką jakością świadczonych usług, silną orientacją na satysfakcję Klienta oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Nasze zespoły składają się zarówno z polskich jak i niemieckich kurierów.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierowcy/Kuriera w Olsztynie.

OBOWIĄZKI

· doręczanie oraz odbieranie przesyłek,

· prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,

· terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia.

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA

· prawo jazdy kat. B (min. 1 roczne doświadczenie),

· umiejętność szybkiego rozeznania się w topografii miasta i terenów pozamiejskich,

· dyspozycyjność oraz sprawność fizyczna,

· umiejętność pracy w zespole,

· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

· 3000 zł miesięcznie na rękę

· system szkoleń w zależności od posiadanego stanowiska,

· możliwość pracy w zespole międzynarodowym pod okiem doświadczonych kurierów,

· gwarantujemy ubiór służbowy,

· gwarantujemy samochód służbowy (do 3,5 t np. Volkswagen Crafter).

APLIKUJ, skontaktujemy się z Tobą!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Kurier Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kurier - Raszyn pod Warszawą

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-09-21

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: Grupa Ideal

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Praca zdalna trafi na stałe do Kodeksu pracy?

    Praca zdalna trafi na stałe do Kodeksu pracy?

    Pandemia koronawirusa spowodowała zmiany w trybie pracy. Pracodawcy, ze względów bezpieczeństwa i w trosce o zdrowie pracowników, polecili pracę zdalną w domowym zaciszu. Wraz z upływem kolejnych zdalnych dni pracy, zyskała ona wielu ...

  • Wynagrodzenia kobiet i mężczyzn przed 30. rokiem życia

    Wynagrodzenia kobiet i mężczyzn przed 30. rokiem życia

    W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń wzięło udział 48 219 osób przed 30. rokiem życia. Większość respondentów stanowili mężczyźni – 27 986 osób (55%), podczas gdy respondentek było 23 061 (45%). W niniejszym artykule pokazujemy ile ...

  • Jakie wynagrodzenia w Polsce w 2020 roku?

    Jakie wynagrodzenia w Polsce w 2020 roku?

    Mimo, iż tempo wzrostu PKB w Polsce w 2020 roku ma spowolnić, to przewidywany wzrost płac będzie jednym z najwyższych w całej Unii Europejskiej.

  • Jak zredagować świadectwo pracy?

    Jak zredagować świadectwo pracy?

    Świadectwo pracy to bardzo ważny dla pracownika dokument wydawany przez pracodawcę po rozwiązaniu lub wygaśnięciu stosunku pracy. Dokument ten powinien zawierać informacje niezbędne do ustalenia uprawnień ze stosunku pracy i uprawnień z ...

  • Praca w korporacji czy w startupie?

    Praca w korporacji czy w startupie?

    Wydawać by się mogło, że ustrukturyzowane i pełne sztywnych zasad korporacje odchodzą powoli do lamusa, a ich miejsce w rankingu najbardziej pożądanych pracodawców zajmują startupy. Czy aby na pewno?