eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Nowy Targ › Pielęgniarka / Pielęgniarz

Kto szuka:

Fresenius

Stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Lokalizacja:

Nowy Targ

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • ​prowadzenie zabiegów hemodializy,
  • ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo,
  • ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​​.
Oferujemy:
  • gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia,
  • profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego,
  • formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie,
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • aktualnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz,
  • zaangażowania i chęci rozwoju.​
Warto z nami pracować, gdyż:
  • troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy,
  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,
  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,
  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Fresenius

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...