Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pakowacz

Lokalizacja:

Nowy Dwór Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Nowy Modlin

Zadania:

  • Pakowanie produktu w opakowania zbiorcze
  • Etykietowanie produktu
  • Kontrola jakości

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 6-14, 14-22, 22-6

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia
  • Praca na 3 zmiany (6-14; 14-22,22-6)
  • Wolne weekendy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna