PracaOferty pracy Mielec › Manager ds. rozwoju sieci franczyzowej

Kto szuka:

Kronospan Mielec Sp. z o.o.

Stanowisko:

Manager ds. rozwoju sieci franczyzowej

Numer referencyjny:

MFMX 03/2022

Lokalizacja:

Mielec

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje obowiązki:

  • Przeprowadzanie audytów w punktach franczyzowych pod kątem przestrzegania obowiązujących procedur i regulacji, a także realizacji zapisów obowiązujących w umowie;
  • Udział w przygotowaniu oraz realizacja rocznego planu audytów;
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych audytów, a także prezentowanie ich wyników kierownictwu wyższego szczebla;
  • Sporządzanie bieżących analiz i statystyk w zakresie wykonywanych audytów;
  • Monitorowanie wdrożenia rekomendacji i zaleceń pokontrolnych;
  • Działania doradcze w zakresie usprawnienia kluczowych procesów mających na celu rozwój sieci franczyzowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w modelu franczyzowym;
  • Otwartość na długofalową współpracę;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski;
  • Doskonała organizacja czasu pracy, odpowiedzialność oraz samodzielność.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu, lidera w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA BI Developer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Front-end Developer

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2022-05-21

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Kronospan Mielec Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • GUS o średniej krajowej w III 2022: wzrost o 12,4% r/r

    GUS o średniej krajowej w III 2022: wzrost o 12,4% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2022 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było wyższe o 12,4% r/r i wyniosło 6665,64 złotych brutto. W porównaniu do lutego wynagrodzenie było wyższe o 7,2%.

  • Wysokość wynagrodzenia w 2020 roku - kto był zadowolony?

    Wysokość wynagrodzenia w 2020 roku - kto był zadowolony?

    Więcej niż połowa pracowników (62%) była raczej niezadowolona lub zdecydowanie niezadowolona ze swojego wynagrodzenia. 33% było raczej zadowolonych z pensji, a tylko 4% deklarowało że są zdecydowanie zadowoleni.

  • Praca zdalna wykonywana za granicą - jakie zasady?

    Praca zdalna wykonywana za granicą - jakie zasady?

    Rok 2020 wpłynął nie tylko konieczność zmiany funkcjonowania w codziennym życiu, ale również jeśli chodzi o sposób wykonywania pracy. Przymusowy tzw. "home office", początkowo postrzegany jako ogromne wyzwanie, z czasem stał się ...

  • O ile wzrośnie płaca minimalna w 2022 roku?

    O ile wzrośnie płaca minimalna w 2022 roku?

    Rada Ministrów zaproponowała wysokość płacy minimalnej na rok 2022 na poziomie 3 000 zł. Propozycja została przekazana do konsultacji społecznych. Proponowana kwota jest wyższa o 200 zł od pensji minimalnej z bieżącego roku ...

  • Rynek pracy IT 2021. Ile ofert pracy? Jakie zarobki?

    Rynek pracy IT 2021. Ile ofert pracy? Jakie zarobki?

    Portal No Fluff Jobs podsumował rok 2021 na rynku pracy IT. Ile ofert pracy opublikowano? Jakich specjalistów szukano najczęściej? Jakie wynagrodzenia oferowano? Poniżej wnioski z raportu.