PracaOferty pracy › Regionalny Koordynator ds. Dostawców Usług Medycznych

Kto szuka:

Medicover sp. z o.o.

Stanowisko:

Regionalny Koordynator ds. Dostawców Usług Medycznych

Lokalizacja:

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • Budowanie sieci zewnętrznych dostawców usług medycznych.
  • Odpowiedzialność za zakres i warunki współpracy z tymi dostawcami na obszarze przydzielonego regionu: województwo mazowieckie
  • Skuteczne pozyskiwanie nowych dostawców, jak również utrzymanie dobrej współpracy z aktualnymi dostawcami.
  • Dostarczanie informacji na temat zakresu współpracy z dostawcami, procesu obsługi pacjentów, a także nadzorowanie jakości obsługi pacjentów korzystających z dostawców.
  • Analiza wyników jakościowych i audyt placówek oraz podejmowanie działań służących poprawie jakości.
  • Współpraca z zespołem Dostawców Usług Medycznych w celu proponowania i wdrażania działań obniżających koszty, poprawiających efektywność operacyjną.
  • Dokonywanie wdrożeń systemu informatycznego w placówkach współpracujących.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeśli posiadasz:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży medycznej na samodzielnym stanowisku.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych; prawo jazdy kat. B - warunek konieczny.
  • Dobrą obsługę komputera i pakietu MS Office (Excel, Word).
  • Doświadczenie w prowadzeniu skutecznych negocjacji handlowych z dostawcami usług potwierdzone sukcesami.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z partnerami biznesowymi oraz współpracownikami.
  • Odwagę w podejmowaniu decyzji i wdrażaniu niestandardowych rozwiązań.
  • Umiejętność pracy z nastawieniem na osiąganie celów i wyników.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, pracy z wieloma zadaniami, wyznaczania priorytetów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność, dobrą organizację pracy.

To szukamy Ciebie!

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Samochód służbowy.
  • Narzędzia niezbędne do pracy(laptop, telefon).
  • Pracę w trybie home office + wyjazdy służbowe (50/50)
 Dodatkowo:
  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju w strukturach firmy.
  • #MamTęMoc - z pakietem sportowym Medicover Sport mamy bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w całej Polsce.
  • #WZdrowymCieleZdrowyDuch - możemy skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej.
  • #CzujęSięBezpiecznie - dostajemy bezpłatne ubezpieczenie NNW od 1 dnia zatrudnienia.
  • #Samorozwój - uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach oraz mamy dostęp do platformy szkoleniowej, w której wybieramy interesujące nas tematy.
  • #PoszukiwanyPoszukiwana – polecamy swoich znajomych do pracy w Medicover, a do tego pracujemy z osobami, które cenimy i lubimy. Za polecenie możemy zyskać nawet do 6000 zł.
  • #NieSamąPracąCzłowiekŻyje – po pracy działamy jako wolontariusze w Fundacji Medicover, a dodatkowo możemy poczuć się jak gwiazdy rocka, bo mamy MediCover Band.
  • #WsiąśćDoPociaguBylejakiego – spełniamy marzenia i podróżujemy. Też marzysz o tym, aby spędzić weekend poza miastem? Nic prostszego. Nasze nowo wyremontowane biuro mieści się 10 minut spacerem od Dworca Zachodniego.
  • #SpeakEnglish - uczymy się angielskiego za pomocą platformy e-learningowej w dogodnym dla nas miejscu i czasie. Mamy też możliwość uczestniczenia w stacjonarnym kursie językowym.
  • #WorkLifeBalance - dzięki platformie Medicover Benefits możemy wybierać benefity dopasowane do naszych potrzeb. Teatr, masaż, a może zakupy w ulubionym sklepie? Wybieramy to, na co mamy ochotę.
  • #LessWaste – to ekologiczne rozwiązania w duchu Medicover. Razem z zespołem uczestniczymy w akcjach dbania o środowisko.
  • #WellBeing – o swoje zdrowie i dobre samopoczucie dbamy przez cały rok. Bierzemy udział między innymi w profilaktycznych badaniach krwi, zajęciach jogi w biurze, czy webinarach edukacyjnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Medicover sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...