PracaOferty pracy Warsaw › Team Lead (Call Center, zdalna, język polski + ukraiński lub rosyjski)

Kto szuka:

SGS

Team Lead (Call Center, zdalna, język polski + ukraiński lub rosyjski)

Lokalizacja:

Warsaw

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy SGS, firmą, która z powodzeniem rozwija się w dziedzinie telemarketingu. Nasze Сall-Сenter działa w branży Nutra - produktów dla zdrowia i urody od ponad 6 lat.

W związku z rosnącym ruchem i liczbą klientów, a także rozszerzeniem geografii naszej pracy, poszukujemy Team Lead\Сoach (ze znajomością języka polskiego + ukraiński lub rosyjski)  do pracy z naszymi klientami z Polski.

Co oferujemy:

  • Praca zdalna (w pełni);
  • Harmonogram od 9:00 do 18:00 (aby być w kontakcie), dni wolne - sobota, niedziela;
  • Wynagrodzenie: 4000 zł (1000 USD) netto  ;
  • Płatność:  2 razy w miesiącu (1 i 15 dnia miesiąca - bez opóźnień);
  • Świetny zespół, odpowiednie i przyjazne kierownictwo, które zawsze jest gotowe do pomocy.

Co zrobisz:

  • Stworzenie wewnętrznego zespołu operatorów: prowadzenie rozmów w języku polskim, szkolenie menedżerów sprzedaży (jak sprzedawać według skryptu, praca w CRM);
  • Komunikacja z kierownictwem i współpracownikami w języku ukraińskim lub rosyjskim, z operatorami - w języku polskim;
  • Organizacja i kontrola dalszej pracy menedżerów sprzedaży: zapewnienie sprawnego działania call center, monitorowanie realizacji zaplanowanych wskaźników call center i KPI;
  • Pomoc menedżerom sprzedaży w rozwiązywaniu bieżących problemów i pracy z systemem CRM;
  • Motywowanie pracowników, pomaganie im we wznoszeniu się na nowe wyżyny.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka polskiego + ukraińskiego lub rosyjskiego. Chcemy widzieć kandydata, który potrafi płynnie komunikować się zarówno z polskimi operatorami i klientami, jak i z ukraińskim kierownictwem i współpracownikami;
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem (Call Center Team Leader, Team Lead, Supervisor, Coach) - od 1 roku (wysoce pożądane). Ale bierzemy również pod uwagę ambitnych nowicjuszy, którzy świadomie czują swoją supermoc w kierowaniu zespołem / coachingu i chcą spróbować. Naprawdę cenimy ludzi, którzy chcą się z nami rozwijać, zapewniamy im możliwości i wspieramy ich;
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem, a doświadczenie w branży suplementów diety\Nutra będzie jeszcze większym atutem;
  • Cechy przywódcze, umiejętność osiągania celów i pokonywania trudności, niezłomność, wytrwałość, samodzielność, świadomość, dążenie do sukcesu (własnego i zespołu);
  • Umiejętność analizowania swojej pracy i pracy działu, CRM, arkusze kalkulacyjne;
  • Konstruktywna komunikacja z kierownictwem i pracownikami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: SGS

branże: Sprzedaż