PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka HR (HR Biznes Partner)

Kto szuka:

Bank Pocztowy S.A.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka HR (HR Biznes Partner)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Bieżące wsparcie menedżerów w realizacji polityki personalnej
  • Doradztwo z zakresu prawa pracy, narzędzi HR i metod komunikacji
  • koordynowanie projektów HR, w tym zarządzania zastępowalności oraz budowania planów retencji i sukcesji
  • prowadzenie rekrutacji na wybrane stanowiska
  • Identyfikowanie potrzeb wybranego obszaru z zakresu HR oraz prowadzenie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań, mających na celu wzrost i realizację celów biznesowych
  • Budowanie zaangażowania wśród pracowników

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • w związku z rozwojem obszaru HR poszukujemy kandydata(ki) z co najmniej trzyletnim doświadczeniem we wspieraniu kadry menedżerskiej i/lub prowadzeniu projektów HR w organizacji o rozbudowanej strukturze zatrudniającej co najmniej 500 pracowników
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru HR
  • umiejętność budowania partnerskich relacji ze współpracownikami
  • umiejętność syntezy i analityki danych oraz wnioskowania
  • Doskonała znajomość MS Excel, Pakietu Office
  • Wykształcenie wyższe- preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia
  • Dbałość o szczegóły i umiejętności rozwiązywania problemów
Mile widziane
  • doświadczenie w mapowaniu stanowisk, pracy z raportami płacowymi
  • znajomość systemu ENOVA365

Firma oferuje:

To oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy w zgranym zespole
  • kwartalny system premiowy
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • rozwój poprzez szkolenia i webinary (jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami)
  • pracę hybrydową w naszym biurze w Warszawie
  • bogaty pakiet benefitów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierownik obiektu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kierownik zespołu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Bank Pocztowy S.A.

branże: HR

Praca - wiadomości i porady

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Urlop ojcowski i rodzicielski na działalności gospodarczej - jak skorzystać?

    Urlop ojcowski i rodzicielski na działalności gospodarczej - jak skorzystać?

    Po narodzinach dziecka tacie przysługuje prawo do trzech rodzajów urlopu - tacierzyńskiego, ojcowskiego i rodzicielskiego. Ten pierwszy jest zależny od urlopu macierzyńskiego, a pozostałe dwa są niezależne od siebie i urlopu branego przez ...

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,9% wyższe r/r i wyniosło 7335,20 zł brutto. Względem maja 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...