eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Starszy Kierownik Projektów IT

Kto szuka:

Medicover sp. z o.o.

Stanowisko:

Starszy Kierownik Projektów IT

Lokalizacja:

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Działu Projektów IT poszukujemy doświadczonego Starszego Kierownika Projektów IT​.
  • Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Model pracy: hybrydowy (min 1 raz w tygodniu - praca w biurze w Warszawie)
Jakie zadania na Ciebie czekają?​​​
  • samodzielne prowadzenie projektów oraz programów zgodnie z obowiązującą w Medicover metodyką
  • współudział w przygotowaniu uzasadnienia biznesowego dla projektów (Business Case)
  • zarządzanie projektami w celu maksymalizacji celów biznesowych
  • stała współpraca ze Sponsorami projektów
  • ustalenie zakresu i zarządzanie budżetem
  • kierowanie pracami zespołu: ustalanie  priorytetów, tworzenie i monitorowanie harmonogramu, delegowanie zadań, nadzór nad ich realizacją itp
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami usług
  • identyfikacja ryzyk w projektach i zarządzanie nimi
  • prezentowanie statusów projektów do organizacji
  • podsumowanie z zespołem zrealizowanych projektów (Lessons learned), celem wyciągania wniosków dla organizacji na przyszłość
  • tworzenie nowych i optymalizacja istniejących procesów, standardów i praktyk w odpowiedzi na wyzwania i potrzeby projektowe oraz biznesowe

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co jest dla nas ważne?​​​
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • minimum 5-letnie doświadczenie w roli Kierownika Projektów w zarządzaniu inicjatywami o dużej złożoności i zakresie
  • praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów poświadczona certyfikatami (PRINCE2, PMP, Agilę PM)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyczne, medyczne, zarządzanie projektami
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. C1/B2- pozwalająca na swobodną komunikację z Zarządem i dostawcami - warunek konieczny
  • determinacja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów
  • umiejętności perswazji i argumentowania
  • umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność w działaniu
Mile widziane:​​
  • doświadczenie we wdrożeniach w metodyce zwinnej

Firma oferuje:

Dlaczego warto do nas dołączyć?​​
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe)
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Grupowe ubezpieczenie NNW
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover​
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie)
  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku
  • Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań. Rozwijaj się z nami w różnych technologiach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Medicover sp. z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja