eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. Jakości

Kto szuka:

Medicover sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Jakości

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Branickiego 17

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • utrzymanie standardów zarządzania jakością, standardów akredytacji,
  • monitorowanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością,
  • wdrażanie działań zapobiegawczych oraz naprawczych w obszarze zarządzania jakością,
  • bieżąca aktualizacja dokumentów systemowych,
  • tworzenie planów audytów wewnętrznych,
  • wsparcie merytoryczne oraz szkolenia dla personelu Szpitala Medicover.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, kierunek: zdrowie publiczne lub kierunki medyczne (pielęgniarstwo/położnictwo/ratownictwo medyczne),
  • min. rok  doświadczenia na podobnym stanowisku w branży medycznej,
  • znajomość przepisów prawa medycznego,
  • znajomość standardów medycznych, norm ISO,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomości jęz. angielskiego na poziomie min. B2 – mile widziane.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowe wdrożenie do pracy,
  • pracę w zespole zaangażowanych oraz pomocnych osób,
  • realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur Medicover,
  • pracę w systemie 8h od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16 lub 9-17,
  • program poleceń wewnętrznych – otrzymuj premie za polecenie osób do pracy,
  • prywatną opiekę medyczną – dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • dodatkowe benefity: współfinansowana karta sportowa Medicover Sport, produkty na platformie Medicover Benefits (np. bilety do kina, vouchery na zakupy) i wiele więcej,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover,
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Medicover sp. z o.o.

branże: Kontrola jakości