eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Ciemne › Serwisant sprzętu technicznego

Kto szuka:

Poczta Polska S.A.

Stanowisko:

Serwisant sprzętu technicznego

Lokalizacja:

Ciemne, k. Radzymina, ul. Logistyczna 10​​

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca zmianowa w godzinach: 7–19, 19–7 zgodnie z harmonogramem​

Twoje zadania:
  • serwisowanie, konserwacja i naprawy maszyny sortującej, urządzeń i sprzętu technicznego,
  • szkolenie pracowników sortowni w zakresie obsługi maszyn,
  • nadzorowanie prawidłowego użytkowania maszyn,
  • prowadzenie rejestru awarii i usterek.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dołącz do nas, jeśli:
  • masz przynajmniej wykształcenie zawodowe o profilu technicznym (mechaniczne, elektroniczne, elektryczne, elektromechaniczne, elektrotechniczne, informatyczne​),
  • potrafisz czytać schematy techniczne,
  • współpracujesz z innymi i chcesz pracować w zespole.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP 1 kW,
  • zainteresowanie nowościami i nowinkami technologicznymi.

Firma oferuje:

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Poczta Polska S.A.

branże: Dział techniczny